ul. Mickiewicza 95
15-257 Białystok
tel. 85 741 54 56
tel. 505 177 925

Koło filmowe

Koło filmu animowanego i fotografii

W tym roku szkolnym w nowej pracowni rozpoczęliśmy kolejny etap zgłębiania techniki jakim jest film animowany. W ubiegłym roku szkolnym udało nam się zrealizować film „Projekt Flawiusz”. Historia ślimaka o imieniu Flawiusz, nieakceptowanego indywidualisty, który mimo swojej odmienności, odnajduje szczęście. Nasz film w ubiegłym roku zakwalifikował się do „Animocji” oraz miał podlaską odsłonę w ramach pokazu filmu Filmowe Podlasie Atakuje. W tym roku szkolnym staramy się jeszcze bardziej doskonalić nasze umiejętności. Poznajemy i próbujemy nowe techniki.

Register to read more...

Kurs ANIMACJA NOW

W naszej szkole prowadzony jest kurs ANIMACJA NOW, który poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych i nowatorskich, nagradzany na świecie, wywodzący się z naszego regionu, duet artystyczny Kijek/Adamski

ŻUBROFFKA w naszej szkole

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest imprezą otwartą i bez granic, szanującą odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej ziemi, miejscem spotkań twórców otwartych na ŚWIAT, LUDZI, posiadających poczucie HUMORU oraz ceniących NATURĘ i jej wytwory. Festiwal stara się być platformą wymiany nowoczesnych idei i myśli, która umożliwia kreatywne spotkania twórców z Wschodu i Zachodu.

Przez 6 lat nasz Festiwal mocno ewoluował – z małej kameralnej imprezy w klubie FAMA do największej w północno-wschodniej Polsce imprezy filmowej – konkursy OKNO NA WSCHÓD oraz CAŁY TEN ŚWIAT prezentują najciekawsze filmy krótkometrażowe powstałe poza Polską. Dodatkowo, całkowity ogląd na krótkometrażowe kino zapewniają konkursy skierowane do twórców z Polski: AMATORZY, STUDENCI i NIEZALEŻNI.

GRAND PRIX FESTIWALU – 2.000 €

Specjalnymi nagrodami uhonorowane zostaną: najlepsza Animacja, Dokument, Fabuła oraz dodatkowo autor Najlepszych Zdjęć.

Skoro ŻUBROFFKA słynie z wyrobionej Publiczności, to specjalne miejsce na naszej liście nagród zajmuje NAGRODA DZIKIEGO ŻUBRA, czyli NAGRODA PUBLICZNOŚCI – mamy pewność, że nagroda trafi także w tym roku do twórcy filmu wybitnego!

http://www.zubroffka.pl/

Obejrzyj TRAJLER!!!

Nowa serbska animacja

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żubroffka. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów ŻUBROFFKA w naszej szkole odbędzie się pokaz Nowej Serbskiej Animacji oraz spotkanie z gościem Danko Protić

  • 5 grudnia (czwartek)
  • godz. 11:30 Społeczne Liceum Ogólnokształcące
  • pokaz zestawu  NOWA SERBSKA ANIMACJA

Przez ostatnie sześć lat w Serbii powstało około 80 filmów (średnio 13 rocznie).

Register to read more...

Online

We have 3 guests and no members online

1 procent